Afgelopen weekend werd er naast veldrijden ook nog tijd gereden. CTWTer Arjen van Gemerden heeft samen met zijn broer de koppeltijdrit bij De Coureur in Midden Delfland gewonnen. Gefeliciteerd!
Op zaterdag werd ook het NCK verreden in Dronten. Een stel benen hadd uitgerekend deze dag uitgekozen om een off-day te hebben en een tweede renner kreeg na 8km al een lekke band. Hierdoor moest de CTWT equippe al veels te vroeg met maar 4 man verder. Bij het NCK telt de tijd van de 4e man, dus finishen was nog steeds mogelijk. De CTWTers wisten desondanks het parcours met een respectabel gemiddelde van 44,5 km/u af te leggen.
Na afloop van dit mooie evenement zijn direct voornemens gemaakt om volgned jaar beter voorbereid en sterker terug te komen.