Verbouwing Clubhuis

Afgelopen week lag ons clubhuis ineens plat. Het bleek iets van doen te hebben met een MySQL storing. Geen idee wat dat behelst, maar onze moderators Tazzy en RobT hebben hard gewerkt om het clubhuis weer open te krijgen. Tegelijkertijd hebben ze een flinke upgrade gedaan naar versie 3.2 en iets met Tapatalk.

Snapt u het nog? Het ging toch om een clubhuis? CTWT.nl is landelijke vereniging met een virtueel clubhuis. Onze leden (en gasten) spreken dagelijks af in ons clubhuis op www.wielertoerist.nl om te discussieren over allerlei (fiets)gerelateerde zaken. 24 uur per dag. 🙂

Zo worden er plannen gemaakt welke cyclo’s er binnenkort weer worden gereden, besproken wie er allemaal nat geregend is bij de AGR (waar we met een team van ruim 25 man ingeloot waren) en geanalyseerd wie er goede benen had bij de laatste trainingskoers.

Kom gerust eens bij ons langs! Iedereen is welkom. En zie je een CTWTer in levende lijve (dat kan goed want onze 180 leden rijden verspreid door heel NL) meld het dan hier: wielertoerist gespot